compare_arrows0

Turystyka

W pogoni za przygodą: Polska, Czechy i Słowacja


Dawno, dawno temu, w czasach bez smartfonów i Netflixa, dorastałem otoczony troskliwą opieką rodziców. Zamiast chipsów i filmów, miałem wycieczki. Czas to mój najcenniejszy skarb, a ja wykorzystuję go do granic możliwości! Pracuję jak większość z nas, od 9 do 17, ale wiem, że prawdziwa przygoda czeka na mnie od 17 do 9!


Zapraszam Cię na wirtualną wycieczkę po krainie śląskich pagórków, czeskich hut i słowackich skarbów!


Wspólnie przeżyjemy:


Wspinaczkę na Szyndzielnię: Pokażę Ci Bielsko-Białą z wieży widokowej ZIAD Tower, otulone mgłą niczym tajemniczą krainę elfów.


Podróż w czasie: Cofniemy się do II Wojny Światowej i odkryjemy sekrety „Pozycji Bielsko” oraz linii umocnień B2 z 1944 roku w Kozach. Dowiesz się, jak hitlerowcy w Kędzierzynie i Koźlu bronili swoich fabryk paliwa syntetycznego przed Aliantami.


Hutniczą przygodę: Zanurzymy się w industrialnej atmosferze Ostrawy i zwiedzimy imponującą hutę, która przez 170 lat tętniła życiem. Przygotuj się na dawkę industrialnego romansu!


Skarby Bańskiej Szczawnicy: Wyruszymy na Słowację, gdzie poczujesz magię średniowiecznego wydobycia złota i srebra. Wiadomka… złoto, ale skromnie.


Enduro Trails w Szczyrku: Doświadczysz adrenaliny na trasach rowerowych, kibicując wybitnym sportowcom w ich górskich wyzwaniach. Emocje gwarantowane!

To tylko przedsmak tego, co czeka na Ciebie na moim fotoblogu!

Wskakuj na pokład i ruszamy w podróż pełną przygód, humoru i niezapomnianych wrażeń!

Artykuły: Turystyka

Wyświetlanie od 1 do 4 z 12 (3 stron)