compare_arrows0

Architektura

Beskidy i Bielsko-Biała: moje historie, zdjęcia i niepublikowane wcześniej perełki!

Zanurz się w fascynującym świecie Beskidów i Bielska-Białej! Odkryj historie, które opowiem Ci jako fotograf, poznaj zapomniane ciekawostki oraz poczuj magię przeszłości dzięki archiwalnym fotografiom, których nigdzie indziej nie znajdziesz!


Zapraszam na wirtualną podróż:


Nieznane zakamarki Bielska: Wyrusz ze mną na spacer po mieście i poznaj jego nieodkryte dotąd oblicze. Zobacz archiwalne zdjęcia, które przeniosą Cię w minione czasy i opowiedzą ich historię.


Metamorfoza miasta: Zobacz, jak Bielsko-Biała zmieniało się na przestrzeni lat. Porównaj archiwalne zdjęcia ze współczesnymi widokami i poznaj historię przemian, jakie zachodziły w mieście.


Architektoniczne perełki: Zwróć uwagę na detale, które na co dzień umykają naszej uwadze. Odkryj piękno ukryte w kamienicach, fabrykach i osiedlach, i poznaj historie ludzi, którzy je tworzyli.


Moje artykuły to nie tylko zdjęcia:
Do każdego zdjęcia dołączam historie, które sam odkryłem podczas wędrówek po Bielsku-Białej. Opowiem Ci o dawnych czasach, o ludziach, którzy tu żyli i pracowali, o wydarzeniach, które miały miejsce w tym mieście.


Blog dla każdego:
Nieważne, czy jesteś turystą planującym wycieczkę, czy mieszkańcem Bielska-Białej pragnącym lepiej poznać swoje miasto, ten blog jest dla Ciebie! Znajdziesz tu coś dla siebie, bez względu na to, czy interesujesz się historią, architekturą, przyrodą, czy po prostu szukasz inspiracji do zwiedzania.

 

Artykuły: Architektura

Wyświetlanie od 1 do 4 z 8 (2 stron)