compare_arrows0

Architektura

Historia, ciekawostki i fotografie z Beskidów i Bielska-Białej. Oprócz archiwalnych zdjęć Bielska (nigdzie wcześniej nie publikowanych), natkniesz się na artykuły opowiadające o ciekawych wydarzeniach im towarzyszącym. 


Jeśli jeszcze nie byłeś w Stolicy Podbeskidzia, moje fotoreportaże powinny Ci pomóc w wyborze miejsca, od którego rozpoczniesz przygodę z naszym miastem. Jeśli jesteś mieszkańcem, zobacz, jak zmieniło się ono w ostatnich latach. Na co dzień przechadzając się po mieście nie zwracamy uwagi na niszczejące kamienice, fabryki, osiedla... często dopiero z perspektywy kilku lat widzimy jaką nasze miasto przechodzi metamorfozę. Tam, gdzie kiedyś były łąki, mamy dzisiaj wielkie osiedla deweloperskie, gdzie były dawne zakłady włókiennicze powstają centra handlowe. 


Ta część bloga to wielki koszyk, do którego są systematycznie dodawane nowe artykuły, w których drewno, beton, stal, szkło i architekci są głównymi bohaterami. Jeśli interesuje Cię historia Bielska i ciekawostki to jest to dobre miejsce, żeby przed wyjściem na wycieczkę po mieście zaznaczyć sobie na mapie miejsca warte uwagi. 

 

Artykuły: Architektura

Wyświetlanie od 1 do 4 z 8 (2 stron)